Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

 
Bezpłatna i niezobowiązująca pomoc

Doradca finansowy
Ruda Śląska


Pomożemy Tobie bez ukrytych opłat. Dla naszego klienta pracujemy bezpłatnie, a skorzystanie z naszych usług i konsultacji nie jest zobowiązujące. W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy.

Pomożemy z formalnościami

Profesjonalne wsparcie
w formalnościach


Znalezienie oraz wynegocjowanie najlepszej oferty finansowej dla naszego klienta, to jedynie dwa podstawowe nasze zadania. Ponad to pomagamy z wypełnieniem wszelkich formalności, jakie oczekuje bank lub firma leasingowa podczas procedury przyznawania zamawianego produktu finansowego. Niektóre kredyty, jak kredyt gotówkowy nie wymagają skomplikowanej formalności, ale w przypadku kredytów konsolidacyjnych i kredytów hipotecznych oraz kredytów dla firm, dlatego nasi eksperci pomagają również w niezbędnej dokumentacji.


Najwyższej klasy eksperci finansowi

Nasz zespół to profesjonaliści
ds. finansów


Zrzeszamy najlepszych ekspertów i doradców finansowych w całej Polsce. W każdej naszej placówce zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu mogą podjąć sie nawet najbardziej wymagających spraw.

Spotkamy się z Tobą

Nasi eksperci mogą się z Tobą spotkać
w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie


Umawiając się na spotkanie z naszych doradcom, może on spotkać się z Tobą pod dowolnie wybranym adresem. Twoja wygoda ma dla nas znaczenie.

 

Szerzenie świadomości finansowej to nasza misja


Celem naszych działań jest szerzenie świadomości finansowej w społeczeństwie. Prowadzimy blogi i portale o tematyce finansowej, które obok bezpośredniego doradztwa, są kolejnym elementem naszej misji.

+48 531 930 716