Kilka słów o nas

 

Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać?


Profesjonalni doradcy

W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów ds. finansowości, ekonomii oraz bankowości.

Podlegamy pod Komisję Nadzoru Finansowego

Świadczymy rzetelne usługi, nie faworyzujemy żadnych banków, naszym celem jest pomoc klientom w znalezieniu najlepszej oferty.

Pomagamy bezpłatnie

Nie pobieramy opłat od klienta za skorzystanie z naszych usług. Tworzymy również szereg poradników na temat świadomości finansowej.

Zasady etyki

Działamy zgodnie z zasadami dobrych praktyk rynkowych. Wspieramy i integrujemy środowisko.


Najlepsi eksperci finansowi w Rudzie Śląskiej

Jesteśmy niezależną ogólnopolską instytucją, która zrzesza najlepszych ekspertów ds. finansowości w całej Polsce. Poruszamy się w obszarze finansów, porównywania kredytów, ubezpieczeń oraz leasingów. Nasi eksperci stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby mogli uskutecznić swoje kompetencje zawodowe. Zasady działania naszej firmy, a także prawa i obowiązki członków reguluje Statut.


 • Działamy z misją - celem naszej działalności jest wspieranie osób fizycznych, firm oraz NGO w otrzymaniu niezbędnej pomocy w sprawach finansowych. Jednocześnie prowadzimy blogi i szerzymy wiedzę dotyczącą finansów. Integrujemy środowisko, dlatego współpracujemy z bankami i firmami leasingowymi, a także propagujemy zasady etyki zawodowej i sami jej przestrzegamy.
 • Jesteśmy niezależnymi doradcami finansowymi - w porównaniu z innymi firmami, nasza działalność jest w pełni niezależna dlatego nie faworyzujemy żadnego banku lub innej firmy finansowej. Dzięki temu masz pewność, że wybieramy dla Ciebie najlepszą ofertę.
 • Zakres działań - gromadzimy również materiały źródłowe i informacje zawodowe, a także wymieniamy się doświadczeniami w kontaktach zagranicznych.
   

  Nasza firma w liczbach  14

  Lat w branży finansowej


  726

  Zadowolonych klientów do 2022 roku


  1256

  Milionów złotych udzielonych kredytów


  18

  Współpracowników w firmie


  +48 531 930 716